Rehabilitacja

W Viva Medica znajdą Państwo profesjonalną pomoc z zakresu rehabilitacji. Oferujemy usługi wykwalifikowanego fizjoterapeuty, którego doświadczenie i wiedza pozwalają na skuteczne leczenie wielu różnych dolegliwości i urazów. Viva Medica znajduje się we Wrocławiu – rehabilitacja po udarze czy rehabilitacja sportowa to część dostępnej oferty.

 

 

W naszej ofercie znajduje się m.in.:

  • rehabilitacja po udarze
  • rehabilitacja kolana
  • rehabilitacja sportowa
  • rehabilitacja neurologiczna
  • rehabilitacja barku

Rehabilitacja neurologiczna Wrocław

Rehabilitacja neurologiczna obejmuje szereg działań, mających na celu poprawę jakości życia osób chorych oraz ich rodzin. Odpowiednio zaplanowana i prowadzona terapia w połączeniu z zaangażowaniem pacjenta mogą znacząco poprawić jego stan oraz funkcjonowanie, ułatwiając radzenie sobie z codziennymi czynnościami. W wyniku oferowanej przez nas we Wrocławiu rehabilitacji neurologicznej możliwe jest przywrócenie pierwotnych funkcji narządu ruchu – jest to szczególnie ważne w przypadku pacjentów dotkniętych rozmaitymi chorobami neurologicznymi, np. udarem mózgu czy chorobą Parkinsona.

Jeśli szukają Państwo usługi takiej jak rehabilitacja po udarze Wrocław jest miastem, w którym warto skorzystać z naszej pomocy – rehabilitacja z dojazdem gwarantuje oszczędność czasu i wygodę, a także wsparcie niezbędne w przywróceniu pacjentowi jak największej sprawności oraz samodzielności.

Rehabilitacja sportowa Wrocław

W Viva Medica pomagamy także osobom uprawiającym amatorski lub wyczynowy sport, które borykają się ze skurczami, obrzękami, bólem czy powtarzającymi się kontuzjami. Jeśli interesuje Państwa leczenie naderwanego mięśnia, uszkodzonego stawu, przeciążonego kręgosłupa, a także rehabilitacja barku Wrocław jest miastem, w którym można skorzystać z szeregu zabiegów fizjoterapeutycznych, dzięki którym osoby aktywne fizycznie szybko powrócą do formy. We Wrocławiu rehabilitacja sportowa obejmuje zarówno zabiegi mające na celu odnowę biologiczną i walkę z dolegliwościami bólowymi, jak i wspomaganie regeneracji organizmu po urazach czy kontuzjach. Terapia dobierana jest indywidualnie do każdego pacjenta i stanowi niezbędny element szybkiego powrotu do zdrowia. W efektywny sposób przyspiesza również rekonwalescencję po wszelkich operacjach ortopedycznych – jeżeli interesuje Państwa leczenie stopy, biodra, barku, kręgosłupa czy też rehabilitacja kolana Wrocław jest miastem, w którym świadczymy profesjonale usługi z zakresu fizjoterapii oraz osteopatii.

Popularne metody rehabilitacji sportowej, np. masaż czy PNF, wzbogacamy także kinesiotapingiem, polegającym na oklejaniu ciała specjalnymi taśmami. Dzięki licznym kursom i szkoleniom jesteśmy w stanie zaproponować i poprowadzić najlepszy w danej sytuacji rodzaj terapii, uwzględniając specyfikę uprawianej dyscypliny sportu.

We Wrocławiu rehabilitacja barku, kręgosłupa czy nadgarstka prowadzona jest na najwyższym poziomie. Dotyczy to też leczenia naderwanych mięśni oraz również wykonywanej we Wrocławiu rehabilitacji kolana, stawu biodrowego lub łokcia. Dzięki temu nasze zabiegi pozwolą Państwu na zregenerowanie organizmu i przywrócenie sprawności układu ruchu – nie tylko w przypadku kontuzji sportowych, ale i chorób neurologicznych.

Umów wizytę

Rejestracja telefoniczna

+48 660 197 814