Kim jesteśmy?

Viva Medica to wrocławskie centrum medyczne świadczące wysokiej klasy usługi z zakresu fizjoterapii i osteopatii. Staramy się nie tylko w pełni profesjonalnie wykonywać nasze obowiązki z zakresu medycyny, ale także jak najlepiej zrozumieć pacjentów, aby pomóc im zarówno pozbyć się bólu, jak i przywrócić sprawność oraz zapobiec ewentualnym nawrotom choroby.

Sprawdź ofertę

Jeśli interesuje Państwa dobry fizjoterapeuta Wrocław zaprasza do naszej siedziby, gdzie skutecznie pomagamy pacjentom w różnego rodzaju dolegliwościach czy chorobach, m.in. przy:

– bólach kręgosłupa różnego pochodzenia;
– dyskopatii;
– rwie kulszowej;
– urazie rdzenia kręgowego;
– skręceniu stawu skokowego;
– bólach głowy;
– bólach barku, kolana i innych;
– stwardnieniu rozsianym;
– udarze mózgu.

Staramy się działać kompleksowo, by jak najskuteczniej pomóc pacjentowi, niezależnie od rodzaju jego dolegliwości. Wiemy, że dla efektów fizjoterapii podjętej we Wrocławiu duże znaczenie ma nastawienie psychiczne. Zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną, traktujemy organizm jako całość i w leczeniu uwzględniamy nie tylko chore miejsce, które jest bezpośrednią przyczyną bólu, ale także struktury z nim związane. Dzięki temu możemy pełniej i w sposób trwalszy pracować na rzecz rozwiązania konkretnych problemów zgłaszających się do nas osób.

Nasze centrum oferujące usługi dobrych fizjoterapeutów we Wrocławiu istnieje już od 6 lat, a my wciąż poszerzamy zakres wiedzy i umiejętności, podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych instruktorów, by poziom naszych usług nie ustępował najwyższym standardom. Chcąc dzielić się wiedzą, zajmujemy się także organizacją szkoleń i ich tłumaczeniem. A dzięki pasji wkładanej w pracę, udaje nam się stworzyć doskonałą atmosferę w kontaktach z pacjentem. Jeśli interesuje więc Państwa fizjoterapeuta Wrocław oferuje wysokiej jakości usługi centrum Viva Medica.

Nasi fizjoterapeuci z Wrocławia działają także na polu profilaktyki na terenie całej Polski, organizując szkolenia oraz spotkania dla mniejszych i większych firm, podczas których starają się udzielać rad z zakresu:

– ergonomii pracy;
– profilaktyki zdrowotnej kręgosłupa;
– masaży;
– doboru materacy itp.

Współpracujemy przy tym z przedsiębiorstwami i sklepami związanymi z branżą fizjoterapii. Działamy w pełni profesjonalnie, uczciwie podchodząc do pacjentów i chcąc zawsze jak najpełniej rozwiązać ich problemy.

Szybka oraz skuteczna
pomoc

Dogodne terminy

Gwarancja profesjonalnego
podejścia do problemu

Miła oraz przyjazna
atmosfera

Umów wizytę

Rejestracja telefoniczna

+48 660 197 814