Wszystko zaczyna się od małych rzeczy, tak jak wielka podróż zaczyna się od pierwszego małego kroku. Tak, najmniejsza dysfunkcja, ograniczenie może przerodzić się w poważną dolegliwość. Mało kto zwraca uwagę na ten pierwszy krok, na to pierwsze niewielkie ograniczenie. Uwagę na to zwraca osteopatia.

Czym jest osteopatia?

Osteopatia jest metodą leczenia opartą na szerokiej wiedzy medycznej, szczegółowej diagnostyce oraz wykorzystaniu bezpiecznych technik przynoszących szybką ulgę.
Podchodzi do człowieka całościowo, biorąc pod uwagę nie tylko poszczególne składowe, ale traktuje nasz organizm jako całość, to coś wiecej niż tylko suma poszczególnych elementów.

Podczas terapii Osteopata zajmuje się nie tylko miejscem bolesnym, sprawiającym problem, ale także strukturami powiązanymi wpływającymi na stan pacjenta. Działa na przyczynę problemu, a nie na objawy. Dzięki takiemu podjesciu, biorąc pod uwagę wszelkie urazy, całą historię medyczną pacjenta, prowadzona terapia jest niezwykle skuteczna, a przede wszystkim zapobiega nawrotowi dokuczliwych dolegliwości.

Kim jest osteopata?

Jest wysoce wykwalifikowanym terapeutą manualnym, o dużej wiedzy medycznej znającym swoje ograniczenia w terapii, oraz patrzącym całościowo na pacjenta.

Umów wizytę

Rejestracja telefoniczna

+48 660 197 814