Viva Medica

Firma Viva Medica świadczy usługi z zakresu Fizjoterapii i Osteopatii na terenie Wrocławia. W każdy wykonwany przez Nas zabieg wkładamy pasję i serce, aby przywrócić Państwu możliwie jak najszybciej sprawność oraz pomóc pozbyć się bólu. Dzięki czemu świadczymy nasze usługi w zakresie Fizjoterapia i Osteopatii na najwyższym światowym poziomie, koncentrując się nie tylko na uszkodzonych czy powodujących problem strukturach ciała, ale także strukturach powiązanych, które mogą powodowac nawrót bądź wzmagać dolegliwości bólowe.

Dzięki takiemu podejsciu skutecznie jestesmy w stanie poradzić sobie z dolegliwościami takimi jak ból kręgosłupa, dyskopatia, rwa kulszowa, udar mózgu, stwardnienie rozsiane, uraz rdzenia kregowego, skręcenie stawu skokowego, bóle głowy, kolana, barku i wielu innych.

Dzięki ciągłemu podnoszeniu naszych kwalifikacji na szkoleniach prowadzonych przez najlepszych instruktorów z całego świata Osteopatia oraz Fizjoterapia staje się naszą jeszcze większą pasją, a praca z pacjentem ogromną przyjemnością.

Już od ponad 6 lat świadczymy dla Państwa usługi z zakresu nowoczesnej Fizjoterapii , gdzie służymy nie tylko Państwu naszym doświadczeniem, ale również i innym terapeutom organizując i tłumacząc szkolenia z zakresu Fizjoterapii, Osteopatii jak i szeroko pojetej Medycyny, podnosząc kwalifikacje i ułatwiając prace fizjoterapeutom i osteopata z Polski.

Świadczymy również usługi, zarówno dla tych mniejszych jak i większych firm w zakresie szkoleń, pokazów, prelekcji dotyczących ergonomii pracy, zdrowego kręgosłupa, masaży biurowych, doboru materacy, akcji promocyjnych dla sklepów i firm z udziałem fizjoterapeutów na terenie całej Polski. Kompleksowo zajmiemy się pracownikami Państwa firmy dbając o ich zdrowie oraz kręgosłup w sposób najbardziej dogodny dla Państwa firmy jak i pracowników.

W naszej pracy kierujemy się przede wszytskim pasją, uczciwością, szczerościa oraz dbałością o dobro klienta. Wszelkie nasze działania podpieramy badaniami naukowymi. Dzieki czemu mają Państwo gwarancję, że nasze usługi bedą spełniały, postawione wymagania oraz z naszą pomocą osiągną Państwo zamierzony cel.


Zespół Viva Medica