O nas

Fizjoterapeuta Wrocław mgr Łukasz Radziszewski
Fizjoterapeuta / Osteopata

Fizjoterapeuta z Wrocławia

Jestem fizjoterapeutą obecnie w trakcie ostatniego już roku studiów doktoranckich na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W swojej pracy przede wszystkim kieruję się pasją i chęcią pomagania ludziom . Pacjenta traktuje jako jedną nierozerwalną calość, skrywającą w sobię zagadkę, której rozwiązanie przynosi ulgę w doskwierających dolegliwościcach.

Swoją pasją do fizjoterapii zarażam także studentów Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu, gdzie prowadzę zajęcia, kreując przyszłe pokolenia fizjoterapeutów.

W Sutherland College of Osteopathic Medicine zdobywam wiedzę z zakresu osteopatii, ucząc się od najlepszych Osteopatów w Europie.
Osteopata jest osobą posiadającą ogromną wiedzę ogólnomedyczną , doskonałą znajomość anatomii i fizjologi czowieka. Takie podejście pozwala na dokładniejsze poznanie problemu oraz przeprowadzenie terapii nie tylko na strukturze problematycznej, ale i strukturach powiązanych.

Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zdobywając wiedzę na specjalistycznych szkoleniach oraz kursach. Poniżej znajduje się lista niektórych z nich.

W wolnym czasie najchętniej podróżuje, biegam, czytam oraz spędzam czas w gronie najbliższych.

Ukończone kursy i szkolenia

Osteopatia Pediatryczna Nancy Nunn D. O.
Metoda Łańcuchów Mięśniowo Stawowych wg Godelieve Denys –Struyf – GDS 7 modułów (2018)
BPD – Breathing Pattern Disorder. Leon Chaitow, ND, DO.
Manipulacje Powięziowe wg Luiggiego Stecco (2016) 
Praktyczne zastosowanie technik osteopatycznych w leczeniu dysfunkcji stawu skroniowo- żuchwowego (2015)
Terapia Ekmana – haczykowanie (2015)
Współczesne metody diagnostyki i leczenia tkanek miękkich 6 modułów (2014) 
Intensywna funkcjonalna fizjoterapia dorosłych chorych po uszkodzeniu mózgu (2014) 
Napięciowe bóle głowy (2013) 
Rehabilitacja w urazach rdzenia kręgowego (2012) 
International and Interprofessional Course on Community Based Mental Health. Intensive program (ICHCI – IV) Nijmegen- Holandia (2012) 
PNF (2011) 
Kinesiology Taping (2010) 
Masaż Leczniczniczy w Jednostkach Chorobowych (2010) 
Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego moduł I i II (2010)


Fizjoterapeuta Wrocław Lek. med. Joanna Porada
Lekarz Medycyny Estetycznej, Lekarz Stomatolog

Lekarz Medycyny Estetycznej z Wrocławia

Ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe z Procedur i technik medycznych wykorzystywanych w medycynie estetycznej w renomowanym Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.

W swojej pracy najbardziej cenie sobie możliwość kontaktu z ludzmi, poprawy estetyki zarówno twarzy jak i uśmiechu.

Najwiekszą satysfakcje przynosi mi usmiech na ustach pacjentów, gdy pozbędziemy się niedoskonałości, gdy mogą poczuć się pewniejsi siebie, mogą być w końcu sobą, mogą żyć pełnią życia. W gabinecie jestem dla Państwa aby zatrzymać upływający czas.
Viva Medica to wrocławskie centrum medyczne świadczące wysokiej klasy usługi z zakresu fizjoterapii i osteopatii. Staramy się nie tylko w pełni profesjonalnie wykonywać nasze obowiązki z zakresu medycyny, ale także jak najlepiej zrozumieć pacjentów, aby pomóc im zarówno pozbyć się bólu, jak i przywrócić sprawność oraz zapobiec ewentualnym nawrotom choroby.

Jeśli interesuje Państwa dobry fizjoterapeuta Wrocław zaprasza do naszej siedziby, gdzie skutecznie pomagamy pacjentom w różnego rodzaju dolegliwościach czy chorobach, m.in. przy:
- bólach kręgosłupa różnego pochodzenia;
- dyskopatii;
- rwie kulszowej;
- urazie rdzenia kręgowego;
- skręceniu stawu skokowego;
- bólach głowy;
- bólach barku, kolana i innych;
- stwardnieniu rozsianym;
- udarze mózgu.

Staramy się działać kompleksowo, by jak najskuteczniej pomóc pacjentowi, niezależnie od rodzaju jego dolegliwości. Wiemy, że dla efektów fizjoterapii podjętej we Wrocławiu duże znaczenie ma nastawienie psychiczne. Zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną, traktujemy organizm jako całość i w leczeniu uwzględniamy nie tylko chore miejsce, które jest bezpośrednią przyczyną bólu, ale także struktury z nim związane. Dzięki temu możemy pełniej i w sposób trwalszy pracować na rzecz rozwiązania konkretnych problemów zgłaszających się do nas osób.

Nasze centrum oferujące usługi dobrych fizjoterapeutów we Wrocławiu istnieje już od 6 lat, a my wciąż poszerzamy zakres wiedzy i umiejętności, podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych instruktorów, by poziom naszych usług nie ustępował najwyższym standardom. Chcąc dzielić się wiedzą, zajmujemy się także organizacją szkoleń i ich tłumaczeniem. A dzięki pasji wkładanej w pracę, udaje nam się stworzyć doskonałą atmosferę w kontaktach z pacjentem. Jeśli interesuje więc Państwa fizjoterapeuta Wrocław oferuje wysokiej jakości usługi centrum Viva Medica.

Nasi fizjoterapeuci z Wrocławia działają także na polu profilaktyki na terenie całej Polski, organizując szkolenia oraz spotkania dla mniejszych i większych firm, podczas których starają się udzielać rad z zakresu:
- ergonomii pracy;
- profilaktyki zdrowotnej kręgosłupa;
- masaży;
- doboru materacy itp.

Współpracujemy przy tym z przedsiębiorstwami i sklepami związanymi z branżą fizjoterapii. Działamy w pełni profesjonalnie, uczciwie podchodząc do pacjentów i chcąc zawsze jak najpełniej rozwiązać ich problemy.